x-kom hosting

HDD - jak go dobrze sprawdzić ??

cinomatic
utworzono
utworzono

Chce kupić dysk twardy... Czy ktoś mi może polecić jakiś program który pokaże i zobrazuje mi w jakim ten uzywany dysk twardy jest stanie ???

Chcialbym tez sprzedac stary dysk twardy i zastanawiam sie czy moze ktos podesle mi jakis link albo nazwe programu który usuwa bezpowrotnie dane z dysku bez mozliwosci powrotnego odzyskania ich...

cinomatic
komentarz
komentarz

Wiec zeby nie zakladac nowego tematu to moze zapytam jeszcze tutaj moze ktos bedzie w stanie pomoc... wiec problem jest taki ze HDD SAmsung jak go podlacze do kompa to sie nie wlacza ani nic ... Nie trzeba sie wogole domyslac ze jak dysk nie chodzi to wogole go nie wykrywa ... Ja mysle ze to elektronika na dysku ... I chcialem zapytac czy to mozna oddac do gwarancji?? No bo dysk chodzil i nagle przestal sie wlaczac.... :bomba:

Kurzun
komentarz
komentarz

Jeśli jest na gwarancji to nawet trzeba oddać ! Jeśli to elektronika to samemu ciężko jest wymienić. A jak go otworzysz to tracisz gwarancję. Oddaj do serwisu. ! :>

cinomatic
komentarz
komentarz

Ciekawy tylko jestem czy przyjma to na gwarancje ... Bo wydaje mi sie ze trzeba bedzie wymienic dysk jeslki uznaja ze to jest objete gwarancja ... pozdro i dzieki za rady ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.