x-kom hosting

Klawiatura mechaniczna do 400zl

eryk93
komentarz
komentarz

Może taką: XPG Summoner (RGB, CHERRY MX RED)

 

Przełączniki mechaniczne Cherry MX Red, mam je w swojej klawce, naprawdę spoko, czułość rewelacja, do gier myślę sprawdzi się ;)

Do tego wygodna podkładka pod nadgarstek, rgb + numpad, mieści się w budżecie ;)

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

 

W tym budżecie ja poszedłbym w stronę DreamKey. Tutaj postawiona jest na przełącznikach Kailh Box, które względem Cherry MX, czy zwykłych Gateronów mocno ograniczone jest chybotanie się stema, czyli ruchomej części przełącznika. Kiedy miałem ją na blacie, wydawało mi się, że są też fabrycznie przesmarowane, bo nie usłyszałem jakiegoś znaczego pingowania. 
Keycapy to PBTki, czyli nie będą się wycierać na połysk z biegiem czasu, a legenda jest nadrukowana na przedniej ściance keycapa i od razu mówię, że jest to dobrze widoczne nawet wieczorami. 
 

  • Dobra wypowiedź 1
iSkuL
komentarz
komentarz

Sam mogę polecić DreamKey. Używam jej i jestem bardzo zadowolony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.