x-kom hosting

Uszkodzony zasilacz

Negan1068
utworzono
utworzono

Witam, mam problem ponieważ od jakiegoś czasu uruchomienie komputera zajmuje trochę czasu (tzn klikałem przycisk odpowiadający za uruchomienie i zanim ruszał oczekiwałem nieraz 5 sekund nieraz 10). Zdaje mi się że miało to miejsce od awarii dostawy energii elektrycznej i chciałem zobaczyć czy wszystko jest dobrze podpięte. Zauważyłem że wejście kabla do zasilacza jest przypalone i to mocno. Tu rodzi się moje pytanie jak myślicie czy trzeba kupić nowy zasilacz czy może próbować babrać się z wymianą "wtyczki". Zauważam że przed wyciągnięciem kabla komputer działał więc podejrzewam że inne podzespoły nie ucierpiały. Załączam zdjęcie jak to wygląda może będzie pomocne. 

received_8390896800985651.jpeg

received_1385166885587245.jpeg

Negan1068
komentarz
komentarz

Chciałem się upewnić czy już nie ma szans na przeżycie tego zasilacza ale szybkie odpowiedzi rozwiały wszelkie wątpliwości. Dziękuję. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Powiem, to cud, że w ogóle komp Ci się włączył przy takim zasilaczu. 

Negan1068
komentarz
komentarz

I działać musiał tak jakiś, czas myślę że blisko 2 tygodnie. 

Niebieska
komentarz
komentarz

Masz szczęście, że nie doszło do zapłonu zasilacza i uszkodzenia podzespołów komputera.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.