x-kom hosting

Przegłos na discordzie

Kaski_
utworzono
utworzono

Problem polega na tym, że Gdy mam np. film na youtube na ponad 30% glosności, to ten dźwięk koledzy słyszą na discordzie. Ja coś mówie albo nawet nie i ten film co jest włączony ogólnie wszytskie dźwięki netflix, spotify czy gry np csgo strzały słychać
Mówie coś, włączam film i ten dźwięk słychać na disordzie.

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Urządzeniem odtwarzającym przy oglądaniu filmów są głośniki? Jeśli tak to wygląda że na mikrofonie jest po prostu ustawiona za duża czułość przez co przechwytuje dźwięki z głośnika. Do sprawdzenia w ustawieniach panelu sterowania karty dźwiękowej, do której jest podłączony mikrofon. Było coś zmieniane w discordzie odnośnie dźwięku (chodzi o zakładkę Głos i wideo)? Napisz coś więcej o wykorzystywanym sprzęcie dźwiękowym bo jeśli problem jest przy korzystaniu ze słuchawek z własnym mikrofonem to kwestia jest bardziej złożona. I sprawdź czy we właściwościach mikrofonu nie ma włączonego nasłuchiwania (jeśli jest taka opcja). U mnie jest to w zakładce Nasłuchiwanie (Panel sterowania --> Dźwięk --> zakładka Nagrywanie --> Właściwości mikrofonu --> zakładka Nasłuchiwanie).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.