x-kom hosting

Boczny panel w Eksploratorze plików

vonnski
utworzono
utworzono

Mam problem z bocznym panelem w win11 (zaktualizowany do najnowszych łatek itp.). Ogólnie kiedyś trochę naklikałem i pousuwałem skróty typu 'Muzyka', 'Filmy' z paska bocznego. Coś namieszałem i teraz po próbie przypięcia folderu wyskakuje mi okno 'parametr jest nieprawidłowy'. Ogólnie ten pasek boczny najlepiej byłoby przywrócić do ustawień fabrycznych, jest to w ogóle możliwe? 

sd.png

sss.png

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli chcesz przywrócić z powrotem do sekcji "Szybki dostęp" brakujące "skróty" Muzyka i Wideo? Masz w ogóle takie foldery w C:\Users\kamil? Jak klikam na te skróty w Szybkim dostępie (z prawokliku) to nie ma tam opcji na usunięcie poszczególnych skrótów. Ale jest opcja "Odepnij od paska Szybki dostęp". Być może w ten sposób usunąłeś te 2 skróty.

vonnski
komentarz
komentarz

Z tego co zauważyłem, bo chwilę jeszcze badałem sprawę, to żaden folder ani dysk ani nic nie chce mi się przypisać do tego Szybkiego dostępu/Widoku Głównego :/ Tak, foldery są normalnie widoczne w plikach użytkownika. Po wyświetleniu bibliotek wyświetla mi wszystko w osobnej zakładce, no ale wiadomo to rozwiązanie tymczasowe (tak jak na zdj)...

podkreslenie.png

vonnski
komentarz
komentarz (edytowane)

Temat odświeżam, bo wciąż nie znalazłem rozwiązania... Problem jest u wielu osób - znalazłem taki temat na forum microsoft'u https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/nie-działa-menu-szybki-dostęp-przypnij/5704872d-13b4-497d-8312-7eaa60c6d32c?page=1 Dosłownie dota w dotę ten sam problem ... Na nowych kontach systemowych problem nie tworzy się. Ale wtedy potrzebowałbym skopiować wszystkie ustawienia do tego konta. Ustawienie tego od podstaw to co najmniej graniczy z kpiną :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.