x-kom hosting

Googel wyswietla sie jako biala karta

Kat012
utworzono
utworzono

Witajcie. Pomocy!! Dwa dni temu googe chrom zaczal wyskakiwac jako biala karta, nie ma nic, Odinstalowalam , zainstalowalam, zresetowalam, pozniej cale czyszczenie kompa z app. Ccleaner, nic nie zmienilo. Znalazlam chlopaka ktory ponad 3godziny probowal znalezc blad i nie. dzis tez ze znajomym zrobilismy kilka krokow, niestety nadal wyswietla sie jako biala karta. Pomocy

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Na innej przeglądarce jest tak samo?

Kat012
komentarz
komentarz

Czesc. Nie wiem. Nie sprawdzilam jeszcze. Zaraz zobacze. Normalnie sie otwiera.na mozilla i drugiej. Tylko chrome nie dziala

gavron7
komentarz
komentarz

Mogę spróbować zrobić jak chcesz i się nie boisz AnyDeskiem. Pisząc Ci nie pomogę, bo za dużo pomysłów mam, a Ty za mało napisałeś co robiłeś.

 

Jak coś to możemy ustawić się na wieczór - np. koło 20-21.

  • Dobra wypowiedź 1
Kat012
komentarz
komentarz

Czesc. Napisalas jestem kobieta. Nie wiem co to jest AnyDesk. Mozemy sprobowac. Moze wymienimy sie mails lub tel n'a what'sApp.  Mam screeny wszystkiego co robilam to moge podeslac

gavron7
komentarz
komentarz

Anydesk to aplikacja pozwalająca drugiej osobie na "przejęcie kontroli" nad komputerem. Czyli po połączeniu ja jestem tak jakby na Twoim komputerze. Ty widzisz co robię itp. 

Wielu ludzi tu z forum pomogłem w ten sposób. Jak się nie boisz możemy spróbować np dzisiaj koło 20-21.

Anawa
komentarz
komentarz

I jak? Udało Wam się rozwiązać problem... ? :)

 

Wracając do tematu, to jak otwierasz Google Chrome to pokazuje się wyłącznie białe okno czy otwiera się normalnie przeglądarka i tylko na karcie jest pokazana pusta strona... ?

gavron7
komentarz
komentarz

Niestety zero kontaktu :(

Kat012
komentarz
komentarz

Przepraszam. Wrocilam pozno i do spania. Ja jednak nie podejme sie tego sposobu. To dla mnie jest za duzo. Nie chce zeby ktos kogo nie znam byl w moim komputerze.

@Anava otwiera sie przegladarka i tam wyswietla sie pusta strona

Anawa
komentarz
komentarz

Inne strony na tej przeglądarce Google Chrome wyświetlają się prawidłowo? Ewidentnie błąd jest powiązany z samą przeglądarką, skoro na innych działa bez problemu.

Kat012
komentarz
komentarz

Takie cos. Co z tym zrobic?

20221206_141928.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

1. uruchom ją w trybie inkognito i sprawdź

2. skasuj katalog w którym są pliki konfiguracyjne chrome 

 

nie powiem ci jak  bo nie uzywam systemow windowso-podobnych

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.