x-kom hosting

Dwa problemy

Girlaen
utworzono
utworzono

Witam, dość niedawno, bo końcem października zakupiłem laptopa używanego Lenovo. Mimo, to że jest używany naprawdę nie ma się do czego przyczepić, sprawny, nie ma śladów użytkowania. 

Problemem jest to, że czasami, kiedy podłączam go do zasilania ekran na sekundę robi się czarny i wraca do normalnego stanu. Tak samo jest w momencie, gdy odłączam go od ładowarki. W momencie podłączenia/odłączenia na sekundę ekran się tak jakby wyłącza i zaraz potem wraca do normalności. Czym może być to spowodowane? 

Drugi problem, tak naprawdę nie wiem co myśleć, jest następujący: dzisiaj po raz pierwszy, gdy chciałem odpalić laptopa i włączyłem go (wcisnąłem przycisk startu) nic się nie stało, nie włączył się. Jednak gdy podpiąłem go do zasilania i zrobiłem to samo (tzn. włączyłem przycisk startu), laptop się włączył. Dziwne w tym wszystkim jest to, że po kilku godzinnej przerwie, po tym jak odszedłem od lapka, by zrobić coś innego, znowu chciałem z niego skorzystać i uruchomił się wtedy normalnie. Nie podpinałem zasilacza.

Ktoś mógłby poradzić mi coś w tych kwestiach?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.