x-kom hosting

Brak obrazu

Krystian111
utworzono
utworzono

Witam, przychodzę z takim problemem mam taki problem mam kości ram 4 po 8 GB i ekran monitora wyświetla mi się tylko jak są podpięte 2 kości, a jak podepnę dwie dodatkowe i mam 4, to po włączeniu kompa uruchamia się i robi sam z siebie 3 restarty i za 4 razem się uruchamia, ale nie wyświetla mi obrazu. 

 

RAM-Pamięć RAM PATRIOT Viper Steel 16GB 3200MHz 4 sztuki po 8gb

DrejkBR
komentarz
komentarz

Jaka płyta głowna?

leelareso
komentarz
komentarz

pewnie płyta się dławi =)

Krystian111
komentarz
komentarz
Dnia 4.12.2022 o 20:29, DrejkBR napisał:

Jaka płyta głowna?

Płyta Asus B450M-II prime

Dnia 5.12.2022 o 17:39, leelareso napisał:

pewnie płyta się dławi =)

mozna cos z tym zrobić ?

 

Mogeto
komentarz
komentarz

Włóż pierwszy zestaw 2x4 w drugi oraz czwarty slot od strony procesora, wejdź w bios, nie włączaj profilu XMP tylko ręcznie ustaw jakąś mniejszą prędkość np 2400, zapisz ustawienia, wyłącz komputer i dopiero wtedy spróbuj włożyć kolejne 2x4

leelareso
komentarz
komentarz

Zawsze też możesz sprawdzić czy piny są ok od procesora

Krystian111
komentarz
komentarz
19 godzin temu, leelareso napisał:

Zawsze też możesz sprawdzić czy piny są ok od procesora

piny są ok

20 godzin temu, Mogeto napisał:

Włóż pierwszy zestaw 2x4 w drugi oraz czwarty slot od strony procesora, wejdź w bios, nie włączaj profilu XMP tylko ręcznie ustaw jakąś mniejszą prędkość np 2400, zapisz ustawienia, wyłącz komputer i dopiero wtedy spróbuj włożyć kolejne 2x4

zrobione i nic nowego

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.