x-kom hosting

Otwieranie dodatkowej karty podczas startu Chrome

Adi666
utworzono
utworzono

Hej,

zdarza się to losowo, powiedzmy raz na 15-20 uruchomień przeglądarki. Mam ustawioną jako startową stronę google. Zdarza się jednak, że oprócz tej, w dodatkowej karcie otwiera się Bing, z którego nie korzystam i nie mam ochoty. Można to jakoś zablokować? Próbowałem dodawać adres bing.com do blokowanych stron ale nie pomaga. 

Malwarebytes nic nie wykazał. 

Nie pamiętam od kiedy to się pojawia. Swego czasu był podobny problem ze stroną megapanel czy hitgemius ale podczas przeglądania stron i jakimiś ankietami ale ustało.

Co mógłbym jeszcze przestawić/sprawdzić?

toska78
komentarz
komentarz

A masz zainstalowane (i włączone) rozszerzenie uBlock Origin?

Adi666
komentarz
komentarz

Z rozszerzeń blokujących reklamy itp mam tylko AdGuard.

Wszystko co mam dodatkowo doinstalowane do przeglądarki to:

- Save image as Type

- LetyShops

- h264ify

- CDA Downloader

toska78
komentarz
komentarz

Ja bym wyłączył wszystkie wtyczki/rozszerzenia (oprócz adguard) i potestował czy coś się zmieni. Jeśli nie, zainstalowałbym uBlock Origin.

  • 1 miesiąc później...
Adi666
komentarz
komentarz

Nic się niestety nie zmieniło po wyłączeniu wszystkiego. Jeszcze się zastanawiam czy może ma to związek z apką Bing Wallpaper. Może ta cholera coś przyciąga. Może ktoś poleca jakiś zamiennik do ustawiania tapet?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.