x-kom hosting

CS:GO nie działa po zmianie karty

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Glo ,
Glo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mam problem z csgo, po zmianie karty na RX 6700, po chwili gry, rozłancza vac i pojawia się komunikat:   

 

Przechwytywanie.JPG

 

W programie który był z sterownikami do karty, powyłączałem wszystkie polepszenia grafiki itp...

Restartowałem steama, sprawdzałem spójność plików gry, wyłączałem kompa, zainstalowałem ponownie grę i nic nie pomaga.

Mam problem z tą kartą, pojawiają się mikro przycięcia grafiki z dźwiękiem nie widoczne w fpsach, w tedy najczęściej wywala z gry...

 

 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Problem się pojawił dopiero po zmianie GPU? Jaką miałeś wcześniej grafikę? Bo może trzeba by przeinstalować sterowniki przy użyciu Display Driver Uninstaller (w trybie awaryjnym systemu).

Glo
komentarz
komentarz

Tak, od razu po zmianie. Wcześniej miałem msi 1050 Ti 4 GB i nie miałem żadnych problemów. Najpierw odinstalowałem wszystkie sterowniki i programy od starej karty, po podłączeniu nowej zainstalowałem stery amd.

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Z innymi grami na steamie (w szczególności na multi) też jest taki problem? Podaj podzespoły swojego PC, w szczególności model zasilacza bo ten RX jest +/-  2,5 krotnie bardziej prądożerny od 1050 Ti.

Glo
komentarz
komentarz

MSI B350M PRO-VDH, Ryzen 5 2600, Viper ddr4 2x8 3600mhz

Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 650W

Zasilacz dopiero kupiłem pod nową karte, procesor narazie słaby, kupie 5600x jak się uporam z tą kartą, chyba że to wina obecnego procesora 

Z innymi grami nie ma problemu poza sekundowymi ścinkami grafiki z dźwiękiem, najczęściej nie widać skoków w fpsach

Na steamie sprawdzałem 2 gry na multi i nie było problemów, tylko używają innego antyczita niż vac.

Może jakoś tym Display Driver Uninstaller, odinstalować wszystkie możliwe sterowniki i zainstalować jeszcze raz?

  • Rekomendowana odpowiedź
Glo
komentarz
komentarz

Faktycznie w tym Display Driver Uninstaller wykrywało sterowniki obu kart, odinstalowałem te od 1050, próbowałem też zainstalować inne sterowniki AMD ale nic to nie dało. To wina karty bo w innych grach też są nagłe sekundowe ścinki obrazu, odsyłam ją spowrotem jak gry działają prawidłowo na starej.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.