x-kom hosting

Problem z tabletem lark Ultimate 7i WIN

krzysztof pll
utworzono
utworzono

Witam mam problem dostałem taki tablet który miał uszkodzoną baterię po wymianie na nową, nie można nic zrobić wyskakuje błąd.

Co można z tym zrobić ? nie można nic wybrać.

IMG20221126231747.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Pewnie że można, trzeba podłączyć myszkę. To nie żart tak miałem z Lenovo na WIN. Coś mu się popieprzyło, myślę nic zrobię mu przywracanie. Okazało się że dotyk nie działa. Byłem akurat w Hiszpani i musiałem szukać na szybko myszki. Dobrze że znalazłem chiński market :) Klawiatury nie trzeba bo można użyć ekranowej

krzysztof pll
komentarz
komentarz

Tak jest jak kolega napisał muszę sprawdzić czy zadziała myszka na otg

Gawel
komentarz
komentarz

Tak spróbuj zrobić. Mi świnie w hotelu nie chcieli użyczyć na parę minut myszki, musiałem szukać sklepu i kupić. Tablet był fajny z dedykowaną klawiaturą BT ale niestety windows się nie sprawdził. Miałem też MS Lumię w windowsem i to był najlepszy telefon jaki posiadałem. Kafelki na pulpicie wyglądały obłędnie. Tylko że przestali wspierać system i poszedł na sprzedaż. Tablet też, kupiłem drugiego Lenovo ale już z androidem

krzysztof pll
komentarz
komentarz

Nie działa myszka oraz klawiatura podłączona

Gawel
komentarz
komentarz
Dnia 29.11.2022 o 08:24, krzysztof pll napisał:

Nie działa myszka oraz klawiatura podłączona

Sprawdzałeś czy nie zadziałają fizyczne przyciski głośności i power 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.