x-kom hosting

EVGA GeForce 8800 GS 384MB DDR3 192 bit, warto inwestować, czy nie zabardzo ;)?

Smigolx
utworzono
utworzono

Witam! Planuję kupić nową grafike, głównie dlatego bo z tego co wiem kupiłem rzeczywiście mało wydajną :confused:.

Obecnie mam:

LCD 19 1240:1024

8500gt palit 512 drr2 z oc

AMD Athlon 64 4200+

2 x Drr2 1 gb elexir 667

Asus M2v-mx

I chcę trochę wycisknąć więcej z nowszych gier (chociaż aż tak strasznie obecnie nie narzekam :D. Witcher, Cod 4 działają na max bez ceni tylko problem jest z klatakmi :P). Znalazłem kartę Evga GS 384MB DDR3 192 bit w bardzo przystępnej cenie 285 zł :). Pytanie moje czy warto mi tą kartę brać, czy lepiej dobrać coś innego. Powiem jeszcze tak, ta karta to są moje górne granice, ponieważ interesuje mnie zamiana mojej, tak aby "dopłata" nie przekraczała 200 zł. Chętnie też usłyszę rady do tańszych, niewiele gorszych kart :). Drugą sprawa to jak jest z oc, bo przyznam, że nigdy nie podkręcałem, za wyjątkiem palita, ktory ma wybór w menu :P.

BlackRaven
komentarz
komentarz

W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Brać :)

Smigolx
komentarz
komentarz

A jak z oc? Bo podobno można dużo wycisknąć i wtedy napewno będzie warto ;). Ale przydałby się opis dla "sharaka"... xD

Bar33t
komentarz
komentarz

Najlepiej programem Riva Tuner ;). Stopniowo podnos taktowanie rdzenia i pamieci (najlepiej osobno) i sprawdzaj stabilnosc nowych ustawien odpalajac jakas wymagającą gre (np. Crysisa) ;)

Machur
komentarz
komentarz

no tego 8500gt musisz zmienic koniecznie jak chcesz grac. 8800gs bedzie dobrym wyborem. przy podkrecaniu mozesz sprawdzac wzrost wydajnosci i stabilnosc 3dmarkiem. Majac na uwadze przy tym temperatury karty.

Smigolx
komentarz
komentarz

Wiem, wiem, wiem... jaką kartą jest 8500 :P. Ale przyznam, że mimo tej niskiej wydajności większość nowszych i tak ładnie śmiga :). Planowałem kupić też 8600gt, ale chyba już warto dopłacić te 80 zł i mieć skpokój na dłużej :).

snip91
komentarz
komentarz
ale chyba już warto dopłacić te 80 zł i mieć skpokój na dłużej smile.gif.

Dokładnie, dlatego bierz 8800GS :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.