x-kom hosting

Chłodzenie wodne do karty graficznej

pitr0x
utworzono
utworzono

Cześć. Mam problem z moją kartą graficzną. Posiadam RTX 2080 super, który bardzo głośno pracuje. Zmiana krzywych wentylatorów nic nie pomogła. Chciałbym zamontować na tej karcie chłodzenie wodne jednak nie wiem czy jest to możliwe.
Posiadam już chłodzenie wodne procesora od NZXT.

Nie mam już miejsca na drugą chłodnicę.

Czy jest możliwość podłączenia drugiej pompki od NZXT do tej samej chłodnicy?

Jeśli nie to czy jest inna możliwość, żeby mieć chłodzenie wodne procesora i karty graficznej.

Nie chciałbym wydać na to zbyt dużo pieniędzy tylko skorzystać z tego co już posiadam.

leelareso
komentarz
komentarz

nie lepiej zmienić termopady i pastę ?? I nie nie da się no to znaczy się da, ale zajedziesz tą małą pompkę. Sam blok wodny to koszt 500-700 zł =) co się mija z twoim "Nie chciałbym wydać na to zbyt dużo pieniędzy tylko skorzystać z tego co już posiadam" Więc hmmm

anioł2009
komentarz
komentarz

Najtaniej to jak Kolega wyżej radzi...ewentualnie jak zajechane są wentylatory na niej to wymiana na noctuy lub be quiety jakies i mocowanie na trytytkach.

pitr0x
komentarz
komentarz

To chyba najlepiej będzie odesłać kartę na reklamację i liczyć że to naprawią.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.