x-kom hosting

Włączanie historii schowka - Windows 10

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: piesrasowy ,
piesrasowy
utworzono
utworzono

Jak można w 64 bitowym Windowsie 10 Pro 22H2 PL włączyć historię schowka?
sshott.png
Jest jakiś napis
[quote]Niektóre z tych ustawień są ukryte lub zarządza nimi Twoja organizacja[/quote]
Jak to można wyłączyć
Windowsa 10 instalowałem z ISO MSDN
SHA1 OR SHA256: 821484eecbdf80540f341020749b5d7d44915a903ebfd25e5358969185d6f7a6
pl-pl_windows_10_consumer_editions_version_22h2_x64_dvd_2a7aebca.iso
Jestem zalogowany na koncie Microsoft które sam utworzyłem ale w poprzednich kompilacjach Windowsa 10 normalnie dało się zmieniać wszystkie ustawienia.

  • Dobra wypowiedź 1

  • Rekomendowana odpowiedź
piesrasowy
komentarz
komentarz

Zauważyłem że to przez program Windows Update Blocker v1.7 firmy sordum mam teraz tym programem wyłączone automatyczne aktualizacje ale jak się je z powrotem włączy Windows Update Blocker v1.7 firmy sordum to znika napis Niektóre z tych ustawień są ukryte lub zarządza nimi Twoja organizacja w ustawieniach systemowych i da się normalnie wszystko ustawiać ale wtedy automatyczne aktualizacje są włączone ale chcę mieć wyłączone i bez blokady ustawień jakimiś organizacjami.

Gawel
komentarz
komentarz

Miałem właśnie się zapytać czy nie używasz takiego programu. OOSU10 też powoduje takie cuda

Screenshot_1.jpg

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.