x-kom hosting

Wyrzuca z serwerów co pare minut.

Sibulyo
utworzono
utworzono

Hej. Mam dość dziwny problem. Mianowicie, wyrzuca mnie z różnych serwerów tak co 2-3 minuty. Podam kilka przykładów.

 

1 ) Używam kilku serwerów team speak3. Wyrzuca mnie tylko z jednego z nich,

2)  Wyrzuca mnie z meczy Counter Strike, ale tylko tych na face it. Na oficjalnych serwerach wszystko jest w porządku,

3) Pobrałem z kumplem moda do skyrima- skyrim together i tutaj to samo- po 2-3 minutach wyrzuca z serwera.

 

Gdy to się dzieje, jestem cały czas podłączony do internetu, nie ma żadnych chwilowych rozłączeń, bo np. na discordzie ze znajomym cały czas nawzajem się słyszymy.

 

Sprawdziłem na internecie z telefonu czy tak się dzieje, bez zmian. Próbowałem przez wi-fi i przez kabel, również bez skutku. 

Ma ktoś jakiś pomysł z której strony to ugryźć? Anty wirusów nie mam, może jakiś proces to powoduje? 

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!
 

Co to są za serwery i mody? Wychodzi na to, że z jakiegoś powodu serwer Cię wyrzuca. Może chodzi o zbyt wysoki ping?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.