x-kom hosting

Czy da się połączyć router WIFI z systemem Mesh

Danek122
utworzono
utworzono

Cześć

Czy da się połączyć router WIFI z systemem Mesh?

Mam w domu router asus rt-ac1200 v2, i kilka repeaterów.

Bardzo uciążliwe jest ciągłe przełączanie się pomiędzy różnymi sieciami wifi, dlatego zainteresowałem się systemie Mesh. Ale tez bardzo lubię mój obecny router Asusa, który jest połączony z urządzeniami które potrzebują jak najlepszego internetu (komputer, telewizor, konsola), i działa super.

Dlatego tez mam pytanie, czy jest możliwość w jakiś sposób połączyć nowe urządzenia Mesh z moim routerem, tak żeby w całym domu była jedna sieć wifi?

A jeśli tak, to jakie urządzenia polecacie?

A może polecacie jakieś inne rozwiązanie, żebym nie musiał usuwać mojego rutera, a żebym osiągnął mój cel, jednej sieci wifi w całym domu.

 

Dziękuje bardzo za pomoc.

Pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Danek122 napisał:

Czy da się połączyć router WIFI z systemem Mesh?

Wszystko się da podłączyć. Takie czasy.

 

 

4 minuty temu, Danek122 napisał:

czy jest możliwość w jakiś sposób połączyć nowe urządzenia Mesh z moim routerem

Jeśli wspiera dany system mesh to tak

 

 

4 minuty temu, Danek122 napisał:

tak żeby w całym domu była jedna sieć wifi?

j.w.

 

 

5 minut temu, Danek122 napisał:

A może polecacie jakieś inne rozwiązanie, żebym nie musiał usuwać mojego rutera, a żebym osiągnął mój cel, jednej sieci wifi w całym domu.

nie ma szans. To co zrobiłeś, czyli każdy AP ma inną nazwę jest najlepszym rozwiązaniem bez-mesh'owym. 

Dlaczego - opisałem to tutaj:

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.