x-kom hosting

PC nie widzi klawiatury przy starcie systemu

PawlikPP
utworzono
utworzono

Witam, mój problem polega na tym, że komputer nie czyta mi klawiatury "Genesis RHOD 400 RGB" przy stracie systemu.

Dopiero po mniej więcej pół godziny pracy komputera, gdy odepnę i podepnę klawiaturę z powrotem pod usb... normalnie zaczyna działać... oczywiście do momentu wyłączenia i ponownego włączenia komputera, gdzie sytuacja się powtarza...

Macie pomysł co może być nie tak?

Nadmienię jeszcze, że sytuacja ma się tak samo przy innych wejściach usb.

 

Wykonałem zalecenia supportu producenta, ale niestety nie pomagają:

  1. Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować klawiaturę oraz dedykowane oprogramowanie (jeśli posiada). W celu odinstalowania sprzętu wejdź w Menadżer Urządzeń.
  2. Spróbuj podłączyć klawiaturę do innego portu USB lub, jeżeli jest taka możliwość, do innego urządzenia.
  3. Sprawdź z jakiego systemu operacyjnego aktualnie korzystasz oraz w razie konieczności zainstaluj wszystkie potrzebne aktualizacje.
  4. Sprawdź i w razie konieczności zaktualizuj wersję sterownika USB w swoim urządzeniu.
  5. Sprawdź, czy system operacyjny ma wyłączone oszczędzanie energii dla portów USB. W razie konieczności dezaktywuj.
  6. Sprawdź oraz w razie konieczności odinstaluj sterowniki po poprzednich modelach urządzenia.
  7. Proponujemy przywrócenie klawiatury do ustawień fabrycznych. W tym celu przytrzymaj klawisze FN + ESC przez 5 sekund.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.