x-kom hosting

Błąd podczas aktualizacji

Pegaf
utworzono
utworzono

Witam przychodzę z prosba o pomoc a mianowicie wczoraj aktualizowalem windowsa do wersji 22h2 (win11) i podczas instalscji aktualizacji wywaliło artefakty i komp się zrestartował po ponownym wlaczeniu pokazywał „trwa cofanie zmian wprowadxonyxh na twoim komputerze” (zdj) lecz po około 2-3 minutach takiego komunikatu wywala bluescreena i komputer ponownie się restartuje i tak w kółko, probowalem poradnika z jakiegos forum lecz również nie działa (chodzi o wykorzystanie funkcji „napraw komputer” z instalki win) próbowałem wszystkich opcji i nic nie działa, wydaje mi się ze trzeba będzie sformatowac dysk ale nie wiem może ktoś z was pomoże

74C80037-A7FC-46F0-8A5D-E767C0F9E4EA.jpeg

E589E3D0-591A-46C8-8C69-F4C041315A15.jpeg

Pegaf
komentarz
komentarz

@Gawelnie mam w ogole dostępu do systemu bo od razu po włączeniu komputera pokazuje się to co jest na zdj + mam procek amd jeśli to coś zmienia

 

Pegaf
komentarz
komentarz

@Gawelprobowalem ale za każdym razem jak robię tak jak jest na stronie Microsoft (czyli wyłączam i włączam tym przyciskiem włączania) to cały czas pokazuje się ten komunikat trwa cofanie aktualizacji

@Gawelwyswietlilo mi się coś takiego

2D496BEA-740D-4069-B3E3-8DA212F7F1E7.jpeg

Anawa
komentarz
komentarz

Stawiałbym na format.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.