x-kom hosting

Pomoc w wymianie zasilacza - laik ;/

Furuss
utworzono
utworzono

Hej, od około 3 miesięcy mam problem z PC. Często sie crashuje ( totalny freeze ) a po crashu nie ma sygnału do monitora. Jak pozostawie go wyłączonego za około 30 min to po włączeniu sygnał znowu będzie. Często też mam zwyczajnie BSOD. Do karty graficznej wpiety jest monitor i TV. Ostatnio wypiąłem TV i jakby było lepiej chwile ale znowu mam crashe. Po przekopaniu internetu, wiele wskazuje ( tak mi się zdaje ) na siadający zasilacz. Ma on koło 4 lat, a komputer chodzi często 24/7.

 

Chciałbym go zmienić, nie wydając milionów monet, ale kompletnie sie na tym nie znam. Czy ktoś mógłby polecić jakiś zasilacz? Widziałem listę polecanych modeli, ale nie wiem który mogę wybrać, żeby pasował do mojego zestawu :(

 

Dane zestawu ( spisane z CPU-Z ):
Płyta: AsusTek Computer Inc. ; Model: PRIME B250M-A

Pamięć: DD4 16GB DD4-2400 (1200MHz)

Grafika: Geforce GTX 1080 Ti 11GB

Dyski nie pamiętam, ale jeden HDD 1TB i jeden jakiś stary SSD ( jeszcze taki nie wpinany w kartę tylko na kablu ) 500GB .

 

Uprzejmie prosze o pomoc. Chciałbym żeby starczyło mocy z lekkim zapasem. Niestety nie mam obecnie za dużo funduszy więc chciałem celować w średnią półkę. Powiedzmy do 300zł jak się uda

Furuss
komentarz
komentarz

Poradziłem sobie i wybrałem zasilacz jak niżej. Wszystko działa jak należy :)

 

SilentiumPC Vero L3
600W 80 Plus Bronze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.