x-kom hosting

Słuchawki bezprzewodowe do telefonu/laptopa 350zł

Maraxus1442
utworzono
utworzono

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek bezprzewodowych, co by sobie umilać spacery i korzystać z nich przy komputerze (muzyka ze spotify/rozmowy przez telefon). Budżet jaki jestem w stanie wyłożyć na nie to ok 350zł (jeśli będzie trzeba to dołożę do 400 powiedzmy). Chciałbym by słuchawki miały w miarę dobrze działający system ANC (redukcja hałasu tramwajów/aut), najlepsze możliwe brzmienie oraz zadowalający czas działania bez ładowania. Mój brat posiada edifiery W830bt i grają całkiem przyjemnie, ale chciałbym poznać wasze porady czy istnieje coś lepszego w tej cenie. Jeśli to ważne to podam nazwy urządzeń z którymi będę się parował przez 99% czasu: iphone 13, macbook pro 2018. Czekam na propozycję od was :) 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Jeśli mają to być słuchawki TWS, to w budżecie koło 300 zł śmiało można polecić w tym momencie realme Buds Air 3W tym momencie to jedne z lepiej wycenionych TWS-ów w tym budżecie. 
Brzmieniowo wypadają naprawdę dobrze. Słuchawki grają ciepło i dosyć szeroko. Jednak najważniejsze, że basy nie zalewają sobą wyższych pasm. Posiadają ANC, które po prostu działa. Szum wentylacji, tramwaju lub średnio ruchliwej ulicy spokojnie wytną :) 

 

Natomiast w przypadku słuchawek nausznych ja pewnie wziąłbym SoundCore Q20+. Bardzo przyjemne brzmienie, świetna aplikacja, bardzo długi czas pracy na baterii, ANC jest takie jak w przypadku realme i są baardzo wygodne - niezależnie od rozmiaru głowy. 

A, byłbym zapomniał – aplikacje obu producentów dostępne są na iOS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.