x-kom hosting

iphone 13 vs Realme GT 2 (pro)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: X-KOM ,
bziakotek
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

przesiałem się na iphona 13, ale jednak ten system to padaka dla mnie, za nic nie mogę się przyzwyczaić i denerwuje mnie od groma głupich rzeczy, których nie można skonfigurować... Czy w podobnym budżecie parametry Realme GT 2 Pro są podobne? Głównie używam telefonu do hotspotu, komunikacji (mail, wazup, mess, sms), bankowości, email, przeglądarka i czasem zdjęcia (na potrzeby własne). Najbardziej zależy mi, żeby bateria popracowała był zasięg, bo i13 przy delikatnym użytkowaniu starcza mi na dobę, ale zasięg słaby.... I jeszcze obsługa jedną ręką, co wy i13 jest trudne. Jeszcze akurat to na korzyść apple, spory serwis np. wymiana baterii, telefon znowu kupuje na kilka lat i ta czynność może przedłużyć mi jego eksplatacje

Edytowane przez bziakotek

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Jeśli zależy Ci na baterii i szeroko rozumianej wydajności, to przemyślałbym zakup Pixela 6a

+idealny aparat pod social media (na auto kolory są bardzo ciepłe) 

+bardzo dobra bateria (da się wyciągnąć nawet 3 dni)

+bardzo długie wsparcie

-ekran mógłby mieć wyższe odświeżanie

-wolne ładowanie

-brak obsługi 5g, volte i vowifi w polsce (póki co).

 

Na korzyść GT 2 PRO przemawia: 

+rewelacyjny ekran

+flagowy aparat

+dobry czas pracy

+bardzo szybkie ładowanie

+wysoka wydajność

+dobra kultura pracy

-sporadyczne problemy z przegrzewaniem (głównie podczas grania) 

- krótszy czas pracy na baterii względem Pixela, ale szybkie ładowanie to wynagradza

  • Dobra wypowiedź 1
bziakotek
komentarz
komentarz

Aparat to taki dodatek, który ma coś tam zrobić, nie zależy mi na nim, taki dodatek. 5G może i szkoda, a volte i vowifi nawet nie wiem co to i po co :P Skoro pixel taki spoko to może warto dołożyc do Google Pixel 6 5G 8/128GB? Co do grzania to mi to nie przeszkadza, raczej nie gram w nic, ewentualnie jakieś karty czy inne sudoku :) bardziej chce zainwestować w telefon, który mi wytrzyma z 4 lata, miałem p20 pro i jestem bardzo zadowolony (z 4,5roku), tylko już bateria słaba i chciałem wymienić. Podkusili mnie na IOS, ale niestety nic sensownego nie można skonfigurować, system dla mnie jak w starych Nokiach :D nie mówiąc już o tym, że ten "super płynny" i "niezawodny" system zdążyłem powiesić :P 

  • Super 1
  • konto oficjalne
  • Rekomendowana odpowiedź
X-KOM
komentarz
komentarz

Dopłacanie do Pixela 6 (pełnego) moim zdaniem nie ma sensu, bo to smartfon, który poniekąd udaje flagowca, ale tutaj najlepiej jeśli przeczytasz sobie kilka recenzji i zadecydujesz sam, czy się ze mną zgadzasz :D 

Jednak jeśli nie lubisz żyć na kabelku i na szybkim ładowaniu Ci zupełnie nie zależy, to 6a jest obecnie najlepszym rozwiązaniem, a przynajmniej mi lepsze nie przychodzi do głowy.

  • Super 1
bziakotek
komentarz
komentarz

A jak z czujnikiem na odcisk w pixelu? Bo tak na testach to różnie z czyłością, a dla mnie to dużo wygodniejsze rozwiązanie niż np. faceid

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Jak na moje oko to działa on całkiem sprawnie. Zawsze warto dodać sobie jeden palec kilka razy (przynajmniej ja tak robię) wtedy masz praktycznie 100% szans, że odblokujesz telefon za pierwszym strzałem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.