x-kom hosting

Problem z Windows 11

matkin
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam zacznę od tego ze zrobiłem aktualizacja z 10 do 11 przez Windows update i nie działało wszystko jak trzeba niestety. Potem zrobiłem czysta instalacje i to co mi nie działało zaczęło działać normalnie wiec sie ucieszyłem ze juz wszystko  bedzie  ok . Ale do czasu minęło dwa dni i z powrotem problemy ledwo co zdążyłem ustawić sobie w menu wszystko pod siebie i ściągnąć ze trzy aplikacje.  A problem związany jest z pulpitami dodatkowymi nie działają prawidłowo, jak utworze drugi pulpit to mi ze otworze expliratora na drugim czy nawet przeglądarkę to nie otwiera się na drugim pulpicie tylko przeskakuje mi na pierwszy pulpit.  Inny drobny problem z polem wyszukiwania jest , a i jeszcze zauważyłem w menu ustawienia ze jedno miejsce nie jest po polsku tylko po angielsku co dziwne.  Chciałem wrócić do poprzedniego punktu bo go od razu zrobiłem po instalacji to ku mojemu zdziwieniu po 2 dniach punkt zniknął.  A i jeszcze przy zmianie kompozycji gdzie pasek zadań raz jest ciemny raz jasny to pasek potrafi się zacisk i nie zmienić kompozycji z ciemnego na jasny. Juz sam nie wiem co robić czy ponownie z pendtive teraz instalować na czysto, czy to wind się tak wiesza nie wiem , ogólnie podoba mi się ta wersja bardziej niż 10 i nie chciałbym znowu 10 instalować.  Ale czy da się to 11 ogarnąć jakoś czy nie ? Ktoś coś doradzi ?.w razie pytań odpowiem .

A i jeszcze mi się przypomniało czemu raz miałem ikonkę z lupka wyszukiwania a teraz pasek wyszukiwania czy mogłem gdzieś to przestawić i gdzie ? Czy to tez widzimisię systemu.

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

A Twój komputer spełnia minimalne wymagania win 11? Bo nic o nim nie wiemy. Instalowałeś najnowszą wersję 11 tzn. 22H2? I kluczowe pytanie. System oryginalny czy z witaminką?

matkin
komentarz
komentarz (edytowane)

Spełnia inaczej przecież przez update  bym nie dostał aktualizacji jak pisałem tak mysle. Tak najnowsze w tamtym tygodniu robiłem instalacje wszystko świeże jest i robione normalnie.  A że po update wszystko było źle wiec później zrobiłem czysta instalacje usunięciem wszystkiego. I te problemy co pisałem wyszły ponownie po 2 dniach.

Gawel
komentarz
komentarz

Które ustawienia są po angielsku ?. Ikona wyszukiwarki zmieniła się po ostatniej aktualizacji. Mi się akurat podoba

matkin
komentarz
komentarz

Niby tak  każdemu może się co innego podobać,  chodź uważam ze jaki sens ma takie podłużne okienko w którym i tak się nic nie wpisuje.  Bo gdyby się wpisywalo to jeszcze a tak uważam ze sam ikona lepiej.  A nie przeszkadza ci brak funkcji podglądu która też zlikwidowali ? jak się najeźdźców na ta lupke.

A po angielsku jest w prywatność bezbieczenstwo  personalizacja pisma odręcznego i wpisywania.

Gawel
komentarz
komentarz

Może i tak ale jest jak jest, co zrobić. Bez tłumaczenia to chodzi o to 

Screenshot_1.jpg

matkin
komentarz
komentarz

Ok czyli tak jest na to wychodzi. Ale to to żaden problem.  Bardziej mi chodzi o dtufa część z pulpitami . Dlugo masz wind 11 ? Korzystasz z pulpitów ?. Chodź to nie znaczy że musi u ciebie się popsuć.  Ale u mnie działają dwa dni i lipa już trzeci raz tak, pomysłu na to nie mam . Systemu nie będę od nowa instalował przecież co kilka dni, a problem wraca. Chyba że to system jeszcze w tym miejscu nie dopracowany i trzeba poprostu nie morzystac z trgo dopóki nie zrobią.  Ale nigdzie w necie nie znalazłem nic na ten temat , chociaż niemożliwe żebym w jakiś dziwny sposób korzystał. Chciałem powrócić do poprzedniego punktu który sam sobie zrobiłem i ku mojemu zdziwieniu zniknął.  Jakim sposobem punkt przywracania sam może znikał  ??? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.