x-kom hosting

Internet działa, a gry nie

Maiys
utworzono
utworzono

Cześć, od kilku dni pojawił się u mnie problem, gdyż wszystko poza graniem w gry mi nie działa. Gdy tylko wchodzę na jakiś serwer w grze to np. po 5 minut wyskakuje mi błąd "problem z połączeniem", i to dosłownie w każdej grze. Ponadto, przed tym problem nie zmieniałem żadnych ustawień ani nie pobierałem nic dziwnego.

Powiem jeszcze, że wyszukiwałem masę materiałów o tym problemie i żaden nie pomógł. Zmieniałem masę opcji w ruterze i nawet go resetowałem. A oto przykładowe gry w których napotykam ten problem: CSGO, PUBG, Roblox itp.

Błagam, jeśli ktoś kiedyś miał taki problem i go rozwiązał, niech da mi rozwiązanie..

 

toska78
komentarz
komentarz

Za mało danych. Jaki internet, system, co próbowałeś robić celem eliminacji problemu? Np. w nowszych systemach (win 10 i 11) jest coś takiego jak resetowanie sieci. Próbowałeś tego?

Maiys
komentarz
komentarz

Posiadam Ethernet z Play, system to Win11 64bit.

Próbowałem masę rzeczy by rozwiązać ten problem, i nadal bez powodzenia. I tak, próbowałem resetowania sieci tym sposobem. Dodam tylko, że np. podczas gry matchmakingowej w CSGO nie wyskakuje mi ten problem, natomiast gdy chcę zagrać Faceit'a to rozłącza mnie z meczu po 3 minutach. Tak samo jak we wszystkich grach.

Maiys
komentarz
komentarz

To jest ktos w stanie pomoc, bo problem nadal jest taki sam?

 

Anawa
komentarz
komentarz

Czy skanowałeś ostatnio komputer programem antywirusowym?

Maiys
komentarz
komentarz

Kilka tygodni temu

Anawa
komentarz
komentarz

Dalej masz ten problem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.