x-kom hosting

Menadżer urządzeń wykrył nie znane urządzenia

mariusz198301
utworzono
utworzono (edytowane)

Składałem komputer zainstalowałem wszystkie sterowniki a menadżer urządzeń wykrył mi nie znane urządzenia o nazwie Kontroler magistrali zarządzania systemem i drugie to urządzenie PCI. Teraz nie wiem co dalej robić.

toska78
komentarz
komentarz

Trzeba ręcznie wyszukać sterowniki do tych nieznanych urządzeń jeśli windows update nie wyszukuje. A jakie konkretnie sterowniki to można dojść po identyfikatorze sprzętu we właściwościach każdego urządzenia.

mariusz198301
komentarz
komentarz

Dzięki jutro z próbuję i napiszę czy zadziałało.

mariusz198301
komentarz
komentarz

Sterowniki od producenta nie moge wgrac recznie podaje identyfikatory urzadzenia PCI\VEN_8086&DEV_7AA3&SUBSYS_86941043&REV_11 i drugi PCI\VEN_8086&DEV_7AA4&SUBSYS_86941043&REV_11
 

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaką masz płytę główną, jeśli to PC? Te identyfikatory wskazują że sterowniki powinny być na stronie producenta płyty głównej.

mariusz198301
komentarz
komentarz

Już zrobiłem. To był mój błąd bo nie rozwinąłem przy opcji chipsetu wszystkich sterowników na stronie producenta. Już działa wszystko dobrze. Dziękuję za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.