x-kom hosting

jak otwieram skrót to zamiast gry włącza mi się steam pomocy

Bulewqa
utworzono
utworzono

image.png.dc50116be742ecad192aee6f21f0c732.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Pokaż we właściwościach jaki jest wskazany element docelowy (ścieżka do pliku).

Bulewqa
komentarz
komentarz (edytowane)

image.png.649b7177270247252cbf7fac1db3ec57.png

Anawa
komentarz
komentarz

Zakładka "skrót", tam jest podany "element docelowy".

Bulewqa
komentarz
komentarz (edytowane)

nie widze tu takiej zakladki 

 

 

image.png

Anawa
komentarz
komentarz

a w "szczegółach" co się wyświetla? albo przy "otwierany za pomocą" kliknij "zmień" i zobacz, co jest do wyboru. Masz Windows 10?

Bulewqa
komentarz
komentarz

tak mam windows 10 

image.png.bfb44f7ca10adc93e015ba58d822ec21.pngimage.png.8332c036f5f0ecc2667ffd64e0067dd1.png

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Od razu po zainstalowaniu gry masz problem z tym skrótem? Z innymi skrótami do gier na steamie nie ma problemu? Robiłeś weryfikację plików gry (Sprawdź spójność plików gry...) ? Inne skróty do gier na steamie też masz na C:\Users\GAMER\OneDrive a nie bezpośrednio na pulpicie (C:\Users\GAMER\Pulpit)?

Bulewqa
komentarz
komentarz

Wydaje mi sie ze kiedys poprostu cos tam poklikalem i zmienilem sposob otwierania skrótu. I teraz mam ten problem z kazda gra nawet spoza steam np. Epic Games

Weryfikacja plikow gry nic nie pomogla. a inne skroty sa tez na C:\Users\GAMER\OneDrive\Pulpit

toska78
komentarz
komentarz

No bo pytanie czy OneDrive ma tutaj znaczenie że te skróty nie działają jak powinny. Masz możliwość utworzenia skrótu bezpośrednio na C:\Users\GAMER\Pulpit żeby sprawdzić czy coś to zmieni? Bo jak dla mnie to nie jest normalne jeżeli po zainstalowaniu gry skrót do niej jest tworzony w C:\Users\nazwaużytkownika\OneDrive zamiast na pulpicie. Może ktoś inny to zweryfikuje bo nie używam i nie mam zainstalowanego OneDrive a przede wszystkim nie mam folderu OnDrive w C:\Users\nazwaużytkownika.

 

Bulewqa
komentarz
komentarz

nie mam mozliwosci zmiany ustorzenia skrotu poprostu pojawia sie on w takiej formie na pulpicie

 

Gawel
komentarz
komentarz

W aplikacji Steam jak klikniesz grę "graj" to też nie działa ? Do tego może ci brakować bibliotek SDK.

Bulewqa
komentarz
komentarz

no dobra jak to zrobic ? 

Gawel
komentarz
komentarz

Masz w aplikacji STEAM tą grę czy nie ? Możesz ją uruchomić z poziomu aplikacji ? Kupiłeś ją w sklepie czy pobrałeś z jakiejś strony ?

Bulewqa
komentarz
komentarz

no mam ta gre normalnie na steamie ja kupilem 

 

takie cos dzieje mi sie z kazda gra ze steam a nawet z epica

 

Anawa
komentarz
komentarz

Z poziomu aplikacji (Steam) możesz grę uruchomić.

 

Co to tego skrótu, to sprawdź, z jakim programem powiązane masz rozszerzenie .url (standardowo skrót w Windows ma rozszerzenie .lnk)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.