x-kom hosting

Przełącznik Switch Kvm Usb

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Miedziany ,
Miedziany
utworzono
utworzono

Cześć Wszystkim,

 

Ostatnio rozmyślałem czy jestem w stanie podłączyć klawiaturę i myszkę do dwóch urządzeń (PC i Xbox sersies X).

Znalazłem takie urządzenie jak Przełącznik KVM i wtedy pomyślałem, że jeszcze przecież trzeba podłączyć słuchawki. Można kupić takie KVM z rozdzielaczem słuchawak (mini jack), ale tutaj pojawia się moja rozterka. Mianowice, Xbox nie ma wejścia mini jack.

 

Dlatego wpadłem na kolejny pomysł, że można podłączyć słuchawki adapterem 2x mini jack na USB. Zastanawiam się tylko czy to w ogóle będzie działać :D

 

 Czy ktoś z Was podłączał już w taki sposób swoje urządzenia? Żeby w prostu sposób zrozumieć jaki mam plan to na dole prosty schemat. 
 

image.png.213c823dbe53eb02ea06ca6fa4474d98.png

  • 2 tygodnie później...

  • Rekomendowana odpowiedź
Miedziany
komentarz
komentarz

Być może ktoś  tutaj zaglądał i jest ciekaw czy udało mi się rozwiązać sprawę.

Kupiłem swicha KVM i przełączanie klawiatury i myszki działa świetnie. Niestety dźwięku nie, ponieważ podłączone słuchawek USB do konsoli nie działa. Nie ma innej opcji jak podłączenie słuchawek do pada. Dlatego przełączam klawiaturę i myszkę, a słuchawki przepinam za każdym razem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.