x-kom hosting

Komputer zrywa połączenie z internetem

Nexo008
utworzono
utworzono

Siema mam taki problem od około 2 tygodni.Podczas grania w gry (np.Fortnite,csgo) w pewnym momencie co około godzinę zrywa mi połączenie i muszę zresetować przesyłanie (Internet mam po kablu z telefonu Tethering USB) tym samym zresetować grę na nowo.ciekawostką jest że internet ciągle jest przesyłany i YouTube w przeglądarce chodzi i nic nie zrywa połączenia jak by tylko robiło się to w grach.Przez tydzień przeważnie w csgo po prostu ścinało mi grę przez 2 sekundy a ping był taki sam.W fortnite ścinało grę i pokazywało 200 pingu i problemy z połączeniem też koło 2 sekund.Aż do dziś kiedy przy zerwaniu połączenia wywalało mnie z gry z powodu braku internetu a nie że miałem 200 pingu.Pytanie o co tu chodzi nigdy nie miałem takiego problemu tym bardziej że przeglądarka chodzi bez zarzutu i pc pokazuje że cały czas jest internet 

 

gavron7
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Nexo008 napisał:

YouTube w przeglądarce chodzi i nic nie zrywa połączenia jak by tylko robiło się to w grach

Pokazać Ci sztuczkę? Zacznij odtwarzać jakiś film i wyłącz router :P YT będzie jakiś czas jeszcze odtwarzał. To jest bufor - taki pasek na dole który "wyprzedza" (powinien) suwak postępu.

 

Chcesz odpowiedzi? Zacznij się rozglądać i czytać

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.