x-kom hosting

Kraken Z73 czy custom

Scorpions84
utworzono
utworzono

Witam, pytanie tak jak w temacie, kraken który daje 6 lat gwarancji czy custom gdzie nigdy tego nie robiłem, ale myślę że dam radę bo jestem dość ogarnięta manualnie osoba i dawno temu pracowałem w sklepie komputerowym (z 15 lat temu). Jak to generalnie cenowo wychodzi przede wszystkim. Na chwilę obecną mam spc navis 240, ale po 2 latach słychać szmery w pompie jakby plyn się ulatniał powoli i pęcherzyki występowały. Po postawieniu obudowy poziomo gdy się wszystko poprzelewalo, ustało. Niestety wiem że to zabieg na jakis czas. Padl na Kraken z73 niestety na wyświetlacz i możliwość pokazywania temperatury, brałem jeszcze pod uwagę icue i170h z lcd. Obydwa zestawy kosztują około 1500. Jeśli chodzi o części do customa to nie spieszy mi się i mogę zamówić z Ali. Pytanie tylko jak z awaryjnością ich i czy warto

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.