x-kom hosting

subwoofer aktywny i głośniki

Rolas12
utworzono
utworzono

Witam. Mam subwoofer aktywny i dwa głośniki i zastanawiam się czy jest jakiś sposób, aby podłączyć to wszystko do komputera. 

 

Próbowałem już podłączać to, ale efekt był taki. 

 

Podłączyłem jack z komputera do subwoofer przez rca i wszystko gra, podłączyłem głośnik przez SPEAKER LEVEL INPUTS i głośnik nie grał, podłączyłem też do output przez rca i końcówkę bananową i dźwięk w głośniku się pojawił, ale był bardzo cichy. 

 

Jestem zielony i nie wiem praktycznie nic o tym. Podłączyłem się tym co miałem i wydawało mi się, że może zadziałać. 

 

DSC_0007.jpg

AudiAWX
komentarz
komentarz

Pierwsze podłączenie miałeś dobre.

Output do wyjście na drugi wzmacniacz.

Te dolne czarno czerwone to wejście mocnego sygnału chyba. Jakoś masz głupio opisane, ale można było podłączyć z wyjścia na kolumny jeżeli wzmacniacz nie posiadał wyjścia po przedwzmacniaczu rca.

Tak czy owak ty łączysz przez rca do input.
Jeden na górę drugi pod niego, dwa kanały.

Rolas12
komentarz
komentarz

Spróbuję jeszcze tak podłączyć. Mam nadzieję, że da się jakoś podłączyć to wszystko bez wzmacniacza.

AudiAWX
komentarz
komentarz

Chyba już rozumiem...
To sama tuba bez wyjścia na głośniki.
Więc głośniki trzeba przez inny wzmacniacz albo do tych samych rca ale pewnie to jakieś kolumny większe, więc bez wzmacniacza będzie raczej kiepsko i cicho grać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.