x-kom hosting

Problem ze Zgubionymi Klatkami w Obs Studio

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: adrian01998 ,
adrian01998
utworzono
utworzono

Witam, jak w temacie mam problem z Obs podczas stremowania , otóż, gdy streamuje gry, które nie wymagają uplodu wszystko elegancko chodzi 0 klatki zgubionej, jednakże kiedy odpalam Overwatch2 czy Lol, bądź inną grę sieciową, pole zielone na obs staje się czerwone i zaczyna gubić klatki.

Oszczedząjać pytania posiadam : gtx 1070 i 16 ram i i7-6700k , intenet światłowody 100mb/s wysyłania 10-12 uploadu

Przechwytywanie.PNG

gavron7
komentarz
komentarz

zacznij od ankiety ale i tak znając życie robisz to przez wifi

 

 

 

adrian01998
komentarz
komentarz

gavron7 niestety, ale robię to jak cywilizowany człowiek na kablu, bo korzystanie z wifi na komputerze było by bezsensem, jednak pomijając fakty czy to kabel czy wifi, jak test upload pokazuje mi 10-12mb/s

 

gavron7
komentarz
komentarz
3 godziny temu, adrian01998 napisał:

cywilizowany człowiek na kablu

bardzo dobrze

 

3 godziny temu, adrian01998 napisał:

korzystanie z wifi na komputerze było by bezsensem,

masz duży plus, teraz nawet się nie wkurzę na brak ankiety :P

 

 

3 godziny temu, adrian01998 napisał:

10-12mb/s

ale tu już minus, bo 10-12mb/s to chyba masz Atari 800XE...

 

1. JEDNOSTKI zachowaj!

2. Ankietę zrób + pkt pod ankietą

 

 

  • Rekomendowana odpowiedź
adrian01998
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra temat zamknięty, spędziłem trochę czasu było parę prób i błędów, jednak doszedłem o co chodzi i z chęcią się z wami podzielę, może komuś się przyda .

Otóż u mnie polegał na tym że Internet zwalniał i to strasznie więc zacząłem analizować ten problem okazało się ze jednak słusznie, otóż przy grach internetowych zostawało mi z 1/4 Internetu, trochę dziwna akcja : okazało się ze u mnie komputer optymalizował całego pc pod grę łącznie z przepustowością Internetu, więc powyłączałem : wszystko co optymalizuje w : Sieć Xbox, GeForce Experience , i ROG Game First III gdzie robiło najwięcej zamieszania i teraz wszystko chodzi jak marzenie :D 

Więc uważam za temat zamknięty 

 

Edytowane przez adrian01998
  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.