x-kom hosting

AC: Valhalla - Czy runy się sumują?

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Anawa ,
Darnok666
utworzono
utworzono

Mam pytanko. Czy wartości nałożonych takich samych run się sumują ? 

 

Dziękuję 

  • Rekomendowana odpowiedź
Anawa
komentarz
komentarz

Tak jak czytam informacje o runach to wychodzi na to, że wartości run się sumują o tyle, że są one wliczane do ogólnych statystyk postaci. Natomiast nie wiem, co masz na myślisz pisząc o takich samych runach. Myślę, że jeżeli możesz mieć takie same runy i dodać je do wyposażenia, to mogą mieć wpływ na ogólne statystyki (więc się sumują).

 

 Źródło: https://www.ign.com/wikis/assassins-creed-valhalla/Runes

Darnok666
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziękuję wiem już że wartość takich samych run się sumują. A czy jest możliwość podejrzenia ogólnych wartości postaci to jest np życie czy wartość ataku

Sorki nie doczytałem. Treści twojeego linku

 

Pozdrawiam

 

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Jak wyczytałem, to tak - można sprawdzić ogólne wartości postaci. Musisz po prostu wcisnąć odpowiedni przycisk (sprawdź w ustawieniach).

Darnok666
komentarz
komentarz

Dokładnie pisze że istnieje taka ikona jak statystyki która znajduje w zakładce ekwipunek i ona pokazuje wszystkie cechy postaci np. że życie ma np.300 punktów.

 

Dzięki wielkie.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.