x-kom hosting

Uciążliwa anomalia na pasku zadań win10

mietek37
utworzono
utworzono

Hej, nie znalazłem nigdzie podobnego tematu a więc do rzeczy - na oko jakieś 3 tygodnie temu doświadczyłem dziwnego błędu na pasku zadań, apka pogoda (info że jest 14 stopni i lekki wiatr) z szybkimi tikami co jakoś pół sekundy zmieniała swoją pozycję o kilka cm w prawo i lewo, paska zadań nie szło używać, po pierwszym kliknięciu na niego kursor zmieniał się w kółko ładowania, kolejne kliknięcie skutkowało całkowitym restartem (bodajże explorer.exe), przez chwilę jest ok, ale po otwarciu czegokolwiek problem pojawiał się znów. Ponowne uruchomienie nic nie dało, ale zostawienie laptopa wyłączonego na noc już tak (a przynajmniej przez chwilę). Na początku działo się to tak sporadycznie że problem bagatelizowałem, teraz zwracam się o pomoc - co może być tego przyczyną? Wyndows update nie daje aktualizacji, windowsa 11 nie chcę, sfc /scannow nie wykrył nieprawidłowości, w autostarcie czy procesach nie potrafię wykryć niczego podejrzanego, instalowania windowsa na nowo też wolałbym uniknąć (zbyt dużo dokumentów do skopiowania)

Niebieska
komentarz
komentarz

Kopie danych zawsze trzeba mieć bo nie znasz dnia ani godziny kiedy może Ci paść dysk, zapamiętaj to sobie.

Mogła być jakaś cicha aktualizacja.

Przeskanuj kompa Malwarebytes i AdwCleanerem, daj do kwarantanny bądź usuń to co znajdą.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.