x-kom hosting

Brak dźwięku

dejwid123
utworzono
utworzono

Witam, od jakoś 3 godzin walczę z problemem, gdyż od restartu kompa nie słyszę żadnych dźwięków, od razu ruszyłem w eksplorację menedżera urządzeń, żeby zobaczyć, czy to nie wina realteka. Próbowałem aktualizować sterowniki, resetować  komputer itp.. Wszystko na nic. Zajrzałem do Usług, i zauważyłem, że znikła stamtąd usługa ,,Windows  Audio", szukałem wiele sposobów jak przywrócić tę usługę - reinstalacja Realteka, grzebanie w rejestrze. Wszystko na nic. Więc po 3 godzinach męki, robienia skanów w cmd, stwierdzam, że potrzebuje pomocy. Za jakąkolwiek pomoc będę dozgodnie wdzięczny

Gawel
komentarz
komentarz

Windows update patrzyłeś ? Masz jakieś punkty przywracania ?. Nie instalowałeś sterów do grafiki ? 

dejwid123
komentarz
komentarz

Nie mam punktow przywracania, sterownikow do karty nie instalowalem

dejwid123
komentarz
komentarz (edytowane)

Zaraz sprawdzę czy  coś da czysty rozruch, sfc/scannow robilem, wszsystko ok, patrzylem tez rozwiaynwanie problemow z dzwiekiem rowniez nic to nie dalo

 

 

W czystym rozruchu jest normalnie dźwięk, pojawiła się również usługa Windows Audio, co może być tego przyczyną?

Gawel
komentarz
komentarz

To znaczy że jakaś aplikacja albo sterowniki psują dźwięk. Co ostatnio instalowałeś ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.