x-kom hosting

Battlefield Bad Company na PS3

Conrack1410
utworzono
utworzono

Dzisiaj pobrałem ze strony PS-STORE wersję demonstracyjną gry Battlefield : Bad Comapny...

nastawiony na zetknięcie się z typową średnią grą odpaliłem demko - po czym szczena mi opadła :D

Grafika jest naprawdę bardzo dobra ale fizyka przebija wszystko...

z ciekawszych rzeczy należy wspomnieć ,żę podobnie jak w crysis da się karczować lasy:-) ale fizyka jest jeszcze bardziej rozbudowana. Jeżdżąc samochodem możemy go nieźle skasować - od pobicia lamp do poważniejszych uszkodzeń. Strzelając z granatnika demolujemy pojazdy i budynki w których powstają wyżłobione dziury ...

Gra jest niesamowita i świetnie dopracowana... Dla mnie to najlepsza strzelanka w jaką kiedykolwiek grałem. Wykonanie jest świetne a fizyka powala. Czuje się niesamowity klimat wojny - naprawdę dużo silniejszy niż w bardzo lubianej przeze mnie serii Call of duty

oceniając demko dałbym bez wahania 10/10, aż strach pomyslec ,że pełna wersja może okazać się jeszcze lepsza

załączam kilka fotek z gry- przypominam ,że jest to wersja na konsole PS3

20080608925.jpg

20080608926.jpg

20080608927.jpg

20080608928.jpg

20080608929.jpg

ptasior360
komentarz
komentarz

Szkoda że fizyka kijowa...no ale trzeba przyznać musieli się narobić, tyle skryptów, no no no :lol:

  • 4 tygodnie później...
swiatek94
komentarz
komentarz

Też grałem ale na X360 ;d Gra Wymiata .xd a wogóle Fizyka ;d

Conrack mam Pytanie>

ile cali ma twój LCD (Dell)

ptasior360
komentarz
komentarz

pozwól że odpowiem za niego:) 24

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.