x-kom hosting

Aplikacja "łącze z telefonem" i jej lokalizacja

tormentor
utworzono
utworzono

Witam,

 

zacząłem używać aplikacji "łącze z telefonem". Sprawdza się ok, ale chciałbym, żeby nie startowała z systemem (to ogarnąłem) i mieć ją jako ikonę na pulpicie, żeby uruchamiać ją, gdy będę tego potrzebował. Niestety nie udało mi się jej znaleźć nigdzie na dysku. Ktoś zna do niej ścieżkę?

Z góry dzięki za info.

Gawel
komentarz
komentarz

W menu start jej nie masz ? " Aplikacja Łączę z Telefonem " 

tormentor
komentarz
komentarz

Mam, ale w menu rozwijanym nie mam opcji, żeby sprawdzić ścieżkę, ani, żeby dodać skrót na pulpicie.

Bez tytułu.jpg

Gawel
komentarz
komentarz

Przeciągnij to na pulpit. Sam powinien dodać skrót. Lokalizacja ci nic nie da bo i tak się tam nie dostaniesz. Musiałbyś zmieniać uprawnienia pliku, bo jest zabezpieczony przed podglądem 

tormentor
komentarz
komentarz

Próbowałem przeciągać, niestety...

Gawel
komentarz
komentarz

Nie wiem dlaczego nie możesz, normalnie powinna dodać link do aplikacji

Screenshot_1.jpg

tormentor
komentarz
komentarz

Poszło po restarcie systemu, nie wiem o co chodziło, śliczne dzięki :-) Tak korzystając z okazji - wiesz może dlaczego tej aplikacji nie ma w program files? Pierwszy raz się z tym spotkałem...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.