x-kom hosting

Router do swiatlowodu

kravter80
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Jutro maja mi przyjechac i podlaczyc swiatlowod do domu. Mam miec podciągniety swiatlowod i od dostawcy dostane modem do internetu. Powiedzieli mi, ze jezeli chce miec wifi to mam sobie dokupic do tego router. Jaki bedzie w miare ok? Glownie internetu uzywam do ogladania filmow itp ale tez troche gram w gry online

eryk93
komentarz
komentarz

Od jakiego dostawy masz to światłowód i jakie prędkości?

kravter80
komentarz
komentarz

To moj lokalny dostawca a predkosc 500mb/s

eryk93
komentarz
komentarz

Światło ciągnięte na liniach Taurona?

kravter80
komentarz
komentarz (edytowane)

Moge to jakos sprawdzic? Dzis to przylaczyli i mam protokul podlaczenia. Moze tam cos byc? Ale to chyba tego dostawcy. W tamtym roku kladli cale nowe linie. 

Edit

Sprawdzalem to nic tam nie ma. Jedynie, ze swiatlowod 

Gość
komentarz
komentarz
41 minut temu, kravter80 napisał:

Moge to jakos sprawdzic? Dzis to przylaczyli i mam protokul podlaczenia. Moze tam cos byc? Ale to chyba tego dostawcy. W tamtym roku kladli cale nowe linie. 

Edit

Sprawdzalem to nic tam nie ma. Jedynie, ze swiatlowod

Równie dobrze możesz szukać na umowie z np. PLAY informacji, że wykorzystują BTS'y konkurencji... 

Jaka firma zamieściłaby takie informacje, powiedz mi?

 

kravter80
komentarz
komentarz (edytowane)

To w tamtym roku bylo kladzione przez wiele miejscowosci po kolei. Dostali jakas dotacje od UE i tak kladli. I od poczatku oni maja nad tym tym kontrole. Wiec to pewnie ich swiatlowod. A z reszta ma to az takie znaczenie? Chce po prostu router ktory ogarnia takie predkosci i ma dobry zasieg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.