x-kom hosting

Wentylatory do ARMIS AR7 TG RGB

igor_rodziewicz
utworzono
utworzono

Poszukuję wentylatorów do obudowy ARMIS AR7 TG RGB. Aktualnie posiadam te fabryczne jednak nie spełniają moich wymagań - przeciąg wewnątrz obudowy jest zbyt mały. Potrzebuję 4 sztuk nowych wentylatorów (dwa na przód, jeden na tył i jeden na top bliżej tyłu), najlepiej 140mm (choć i 120mm mogą być, jeśli będą kompatybilne i zauważalnie wydajniejsze od Corony HP / Sigma HP czyli fabrycznych). Wentylatory, które chcę kupić, a o których poradę w sprawie wyboru pytam, powinny mieć podświetlenie RGB oraz pasować do załączonego do komputera kontrolera AURORA SYNC RGB od SilentiumPC.
 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Jaki masz budżet? Stawiasz na wydajność, czy bardziej ciszę? Czy to i to? 

igor_rodziewicz
komentarz
komentarz (edytowane)
12 godzin temu, X-KOM napisał:

Stawiasz na wydajność, czy bardziej ciszę? Czy to i to? 

Napisałem że te nie są wystarczające. Nowe mają być wydajniejsze i nie mniej ciche... No i pasować do kontrolera od SilentiumPC, dostarczonego wraz z obudową.

I nie chcę, aby przy prędkości obrotowej około 1000rpm nowe wentylatory buczały ;) 

Budżet nie większy niż 300zł za 4szt. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.