x-kom hosting

Słuchawki dokanałowe do 300zł

flopps
utworzono
utworzono

Poszukuje jakiś słuchawek dokanałowych z dobrym dźwiękiem, myślałem nad: Haylou W1 TWS 

https://www.x-kom.pl/p/665426-sluchawki-bezprzewodowe-haylou-w1-tws-biale.html

Fajnie jakby ktoś mógł się wypowiedzieć na temat słuchawek powyżej i podał swoje propozycje.

Z góry dziękuje!

 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Niestety w uszach nie miałem wyżej podesłanego przez Ciebie modelu, ale z czystym sumieniem mogę polecić Jabra Elite 3. Po pierwsze są to zdecydowanie najwygodniejsze słuchawki TWS z jakich miałem okazje korzystać, po ich założeniu dosłownie ich nie czuć w uchu, a przy tym naprawdę pewnie siedzą. 
Co jest prawdą nie mają ANC, ale ich wyborne pasywne tłumienie jest bardzo dobre. na 30-35% głośności nie byłem w stanie usłyszeć otoczenia. Słuchawki nie mają sterowania gestami, a standardowe przyciski na każdej ze słuchawek, co jest zdecydowanie bardziej responsywne od dotykowych paneli. 

Brzmieniowo jest ok, ciepło i basowo bez wycofanej góry, ale korektor w aplikacji pozwala na całkiem dużo. 
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.