x-kom hosting

Otwieranie plików .jar

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gawel ,
Polish_Armenian
utworzono
utworzono

Witam, mam pewien problem. Chcę otworzyć plik .jar, ale gdy chcę wybrać aplikację do jej otworzenia, to nie pojawia mi się Java, ani też nie ma funkcji, by znaleźć aplikację na komputerze. Już kiedyś otwierałem na moim komputerze pliki o takim rozszerzeniu, jednak od czasu jego sformatowania około 1,5 roku temu mam problem z tym. Zna ktoś przyczynę i jest mi w stanie pomóc?

Do forum.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Kliknij prawym przyciskiem na plik .jar i z menu kontekstowego wybierz opcję "Otwórz za pomocą". Możesz tam także wybrać inną aplikację.

Gawel
komentarz
komentarz

Javę masz zainstalowaną ? 

Polish_Armenian
komentarz
komentarz

@Gawel Tak

 

@Anawa Wtedy pokazuje mi się to samo okienko, co jest pokazane na zdjęciu.

  • Rekomendowana odpowiedź
Gawel
komentarz
komentarz

Ja mam 11 ale w 10 powinno być podobnie. Panel sterowania/programy domyślne, wybierz wartości domyślne według typu pliku. Odszukaj jar. i zobacz jakie są opcję. Jeżeli nie ma Javy to spróbuj ją ponownie zainstalować albo zaktualizować 

Screenshot_1.jpg

Polish_Armenian
komentarz
komentarz

@Gawel Okazało się, że z jakiegoś błędu nie pokazuje mi więcej aplikacji, a jak kliknąłem w pustą przestrzeń, to pokazało mi się ich więcej, ale dziękuję za odpowiedź!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.