x-kom hosting

W grach nagły czarny ekran i reset, Kernel Power 41 i inne

Borek 2k1
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, 

Dzień po zaktualizowaniu sterowników nvidia (już wróciłem do starych), podczas gry wyskakuje czarny ekran z kilkoma kolorowymi pikselami, buguje się dzwięk i komputer robi szybki reset do pulpitu  

Kody błedu to 

Kernel power 41 

bug check Nastąpił ponowny rozruch komputera po operacji wykrywania błędów. Wyniki tej operacji były następujące: 0x00000124 (0x0000000000000000, 0xffffda8bd434a028, 0x00000000b2000000, 0x0000000000030005). Zrzut zapisano w: C:\WINDOWS\MEMORY.DMP. Identyfikator raportu: 81281459-561b-4c21-9198-5e0cb22a6ff2.

 Kernel EventTracing Uruchomienie sesji „Cloud Files Diagnostic Event Listener” nie powiodło się z powodu następującego błędu: 0xC0000022 i inne widoczne na zrzucie ekranu 

 

Osprzęt to około dwuletni 

i5 9600 kf

Geforce RTx 2060

Pamięć crucial P1 500 GB

Płyta Asus Prime z390-P

Zasilacz SilentiumPC Vero M2 600 W

Chłodzenie Fortis 3

Ram Xpg Gammix d10 16 GB 2x8

 

Temperatury w porządku do 75 stopni grafika i 64 procesor

Podczas korzystania z mniej wymagających aplikacji błedu brak 

Występuje z tego co sprawdziłem w Cities Skylines i Deathloop przez xbox games

Przez steama w The Forest może to przypadek ale błędu nie spotkałem 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc 

 

 

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

Niebieska
komentarz
komentarz

Przed aktualizacją sterowników nie miałeś takich problemów?

Borek 2k1
komentarz
komentarz

Nic takiego się nie działo, więc podejrzewałem sterowniki 

Jednak po aktualizacji grałem jeszcze dobre 3 godziny i dopiero na następny dzień problem zaczął występować, a powrót do sterowników nie naprawił problemu

Anawa
komentarz
komentarz

W jaki sposób powróciłeś do poprzedników sterowników? Używałeś program typu DDU?

Niebieska
komentarz
komentarz

Sterowniki od karty graficznej odinstalowuje się w Trybie awaryjnym za pomocą DDU.

  • Dobra wypowiedź 1
Borek 2k1
komentarz
komentarz

Fakt mój błąd laika

Jednak teraz użyłem DDU w trybie awaryjnym, a  następnie zainstalowałem starsze sterowniki 516.59, zamiast 526.49

Problem nadal występuje, ale z tego co widzę tylko gdy gram w gry przez xbox game

Epic, steam, gog nie ma czarnego ekranu, albo magicznie nie pojawia się przez godzinę, gdzie w takim deathloopie na gamepassie jest to nawet co 5 minut

Możliwe, że to wina Xbox Game?

 

Niebieska
komentarz
komentarz

Całkiem możliwe, że są jakieś problemy z tą aplikacją.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.