x-kom hosting

Windows Defender powoduje microstuttery w grach

leelareso
utworzono
utworzono

Wie ktoś jak się ma sprawa z antywirusami? Ogólnie chce zmienić z windows defendera bo powoduje pewne problemy( microstuttery w grach) bo po przejściu na avasta( nie wiem czy teraz jest dobry) problem się rozwiązał i jak ma się ten nowy firewall od avasta bo za moich czasów jak z niego korzystałem to nie było go =)

Bromidum
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli chcesz, możesz wypróbować na 180 dni polski pakiet antywirusowy mks_vir Internet Security

Z bezpłatnych natomiast polecam Bitdefender Antivirus Free for Windows.

 

Wykonaj profilaktyczne skanowanie RogueKiller Anti Malware.

Zalecane pobranie wersji przenośnej (portable). Przed uruchomieniem pełnego skanowania należy włączyć w ustawieniach bezsygnaturowy „moduł MaIPE (BETA)”; opcjonalnie „skanuj z pełną wydajnością” (ustawienia → ustawienia skanowania).    

 

Możesz załączyć także kontrolnie logi FRST, które wygenerujesz opcją skanuj → link

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
leelareso
komentarz
komentarz

na bit defenderze się 2 razy przejechałem i więcej tego guana nie zainstaluje. a rogue killerem skanowałem wcześniej i nic nie wykrywał .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.