x-kom hosting

csgo wifi Pomocy!

Kanixx
utworzono
utworzono

witam mam problem z rozłączającym się wifi podczas grania na serwerach społeczności pokazuje się ten komunikat po minucie grania.   Na serwerach głównych problem nie występuje i mogę normalnie grać cały czas.   robiłem spójność plików gry i za każdym razem znajduje mi jeden niezweryfikowany plik  pobiera go i potem po ponownym sprawdzaniu spójności znów pisze że nie ma tego pliku i pobiera go proszę o pomoc.:niepewny:

Przechwytywanie.PNG

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!


Przyznam, że to dosyć dziwne, że na oficjalnych serwerach wszystko jest w porządku, a na serwerach społeczności następuje rozłączenie... dotyczy to wszystkich serwerów społeczności... ?

gavron7
komentarz
komentarz

Zdecyduj się czy problemem dla Ciebie jest to że gra "gubi" pliki czy wywala wifi podczas grania

Jeśli to pierwsze to na pewno nie ten dział,

Jeśli to drugie to problemem może być kiepski zasięg, złe ustawienia WIFI, itp i w momencie większego obciążenia (czyli po rozpoczęciu grania) zrywa Ci połączenie.

 

Nie neguję tutaj że problem drugi jest spowodowany pierwszym, ale jeśli tak to nie ten dział.

 

 

Kanixx
komentarz
komentarz

@Anawa tak dotyczy to tylko wszystkich serwerów społeczności

Anawa
komentarz
komentarz

Wydaje mi się, że coś nie tak jest z samą grą. Najlepiej jakbyś zainstalował czystą wersję CS:GO i sprawdził, czy wtedy wszystko będzie w porządku podczas gry na serwerach społeczności.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.