x-kom hosting

Serwer do gry ze znajomymi

Pan_Szyszunia
utworzono
utworzono

Witam, na początku zaznaczę że jestem zielony w tym temacie i nic o nim prawie nie wiem. Pisze z zapytaniem czy na takim urządzeniu: WD MY Cloud Personal Cloud Storage 2TB można postawić serwer do gry ze znajomymi? A jeśli tak to w jaki sposób? Czy jest potrzeba kupienia czegoś? Jeśli nie da się postawić na tym urządzeniu, to na jakim i w jaki sposób? Serwer służył wcześniej do przetrzymywania różnych plików i zdjęć.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Wątpię, aby WD MY Cloud Personal Cloud Storage 2TB można było wykorzystać do czegoś innego niż magazyn danych.

 

Jakie zadania ma mieć ten serwer do gry ze znajomymi... ? Ma działać w lokalnej sieci... ?

Pan_Szyszunia
komentarz
komentarz

@Anawa chcieliśmy ze znajomymi pograć na prywatnym serwerze w SCP ale żeby to zrobić trzeba płacić różnym firmą za hostowanie tych serwerów wiec myślałem nad stworzeniem własnego

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

1. musisz rozróżnić pojęcia: soft (serwer) i hardware (serwer)

2. masz serwer? w sensie w jaki sposób chcesz go zrobić? masz "pliki" serwerowe danej gry? czy myślisz że napiszesz sobie na obudowie "serwer" i wszystkie aplikacjenagle na to zareagują?

3. masz publiczny adres IP? lub ma ktoś z Twoich znajomych? (pewnie nie, jak chcesz mogę Ci dać za 100zł/mc) :P

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.