x-kom hosting

Włam na komputer pod moją nie obecność

breakerq2
utworzono
utworzono

Siema ostatnio jak wyszłem na chwile z domu aby pójść do sklepu zostawiłem włączony komputer pod moją nie obecność pamiętam ze włączyłem wtedy fife 23 . Kiedy wróciłem ktoś grał mecz ( nie mam rodzeństwa wiec nikt tego by nie mógł zrobić ) To nie była pierwsza taka sytuacja kiedyś już miałem taką samą ale myślełem ze jak sformatuje komputer to sprawa będzie załatwiona jednak nie . Przeskanowałem cały komputer ale nic się nie wykryło . Mam dużo folderów z datami logowania na mój komputer i z moimi danymi .  Mega prosze o pomoc jest to mega ważne ja już powoli zaczynam sie bac kożystac z komputera . Wogóle to nwm czy jest możliwe ze ktos moze mi sterowac komputerem . Próbowałem juz wszystkiego i nic . Moze wie ktos jak to naprawic (sformatowanie komputera nic nie da ) 

Niebieska
komentarz
komentarz

Konto z grą kupiłeś na allegro albo olx?

Mogeto
komentarz
komentarz

Co to znaczy, że ktoś grał mecz? Wracasz i patrzysz, że jest rozgrywany mecz w czasie rzeczywistym? Czy chodzi o to, że później gdzieś w statystykach zauważyłeś, że masz rozegrany jeden mecz więcej niż powinieneś mieć?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.