x-kom hosting

Problem z pobieraniem.

grameks
utworzono
utworzono

 Witam wszystkich zgromadzonych przychodzę tu z pewnym problemem m.in pobieraniem gier na platformie Steam jak i innych. Otóż problem wygląda następująco; podczas pobieranie gier ze steam czy blizard czy origin mój Internet wariuje, osiąga prędkość 35 mb/s potem spada do 25 , następnie do 5 ,potem wzrasta i tak w kółko podczas pobierania CZEGOKOLWIEK nie można ani wejść na gogle ani na YouTube wyskakuje tam taki dinozaur i jedyne co to można sobie poskakać kompletnie nic nie da się zrobić. Internet to światłowód 330/100 , router w miarę dobry na pewno nie ma ograniczeń, Internet na kablu, apropo tego wszystkiego zauważyłem, że gdy wymieniłem płytę główną oraz procesor to problem znikł ,normalnie można było robić parę rzeczy na raz czy ściągać dwie gry ,czy może to mieć związek z płytą?

Tutaj po chwili pobierania na steam + odpalenia youtube w 720p,i nie jest to od pingu bo na teście mam z 1/2/3 różnie.image.thumb.png.8c113c84a22a73c07ec0656f6f1f7b8e.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

To wymieniłeś płytę główną i procesor - wtedy wszystko działało prawidłowo, a potem wróciłeś do starego sprzętu, tak... ?

gavron7
komentarz
komentarz

1. ankieta w tym samym dziale!!!

2. JEDNOSTKI ZACHOWAJ

 

grameks
komentarz
komentarz

@Anawa Tak dokładnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.