x-kom hosting

Usypianie ekranu Windows 10

Adela_35
utworzono
utworzono

Mam taki problem, że choć wszędzie w Windowsie mam wyłączone usypianie czegokolwiek, to i tak po kilku minutach bezczynności mi się wyłącza ekran. Denerwuje mnie to. Co mogę zrobić, by być Panią Mojego Monitora?  :P

Mogeto
komentarz
komentarz

Pewnie masz coś źle ustawione, na początek spróbuj tego:

Kliknij menu start, wyszukaj "Wiersz polecnia" potem prawym przyciskiem myszy i "uruchom jako administrator"

W wierszu polecenia wpisz powercfg.exe /hibernate off

Potem restart komputera 

Adela_35
komentarz
komentarz

Wiesz co, że ja miałam wszystko powyłączane, w sensie hibernacja, wyłączanie ekranu, wygaszacz ekranu itp. Ale mimo to zrobiłam co pisałeś, to mi przeskoczyło wyłączanie ekranu na 20 minut, poprawiłam to, i tak dotąd jest OK. Bo ja lubię sama włączyć ręcznie wygaszacz ekranu, jak potrzebuję, a nie, że mi się Windows wtrąca, bo niektóre aplikacje które sobie gdzieś w tle chodzą to im to przeszkadza. Na razie jest OK, także dzięki. Ja zaczęłam też już nawet myśleć, czy w BIOS nie ma ustawień od wyłączania ekranu, ale na razie jest OK.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.