x-kom hosting

Problem najprawdopodobniej ze sterownikami - rx 580 8gb msi armor oc

Gość
utworzono
utworzono

Witam,
Mam problem ze sterownikami amd rx 580 8gb
Po zainstalowaniu sterowników wywala mi komputer * pojawia sie bialy,szary lub innego koloru czasem *po kilku minutach od startu zazwyczaj albo gdy włączę jakąkolwiek grę to odrazu, jak pobedzie sobie dluzej na tym ekranie to karta wlacza maksymalne obroty. Może miał ktoś podobnie i ma jakieś rozwiązanie/sterowniki na których nie będzie wywalać? Odrazu mówię że karta wcześniej chodziła normalnie na sterownikach* tylko nie pamietam jakich*, ale po zmianie całej platformy musiałem zainstalować je od nowa.

Gdy daje jej maksymalne zejście z core i memory clocka na jednych z najnowszych sterowników odpala csa, no ale nie na taką wydajność liczę wiadomo, proszę o jakieś wskazówki.

I3-10100f

H410m-hvs r2.0

16gb ram ddr4 3200mhz ballistix

Elementum e2 550w

anioł2009
komentarz
komentarz

Jakie temp ma karta jak rozkręca się na maksa ??

Dodaj odpowiedź bez logowania

Dodajesz wpis jako gość. Pamiętaj, że to jest forum komputerowe.
Informacja: Twój wpis zostanie opublikowany po weryfikacji przez moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.