x-kom hosting

Kolumny Głosnikowe pod TV w budżecie ~800zł

Upsilon
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Od jakiegoś czasu rozglądam się za głośnikami do telewizora PHILIPS 65OLED706 jako że wbudowane niekoniecznie spełniają moje oczekiwania. Celuje w głośniki 2.0 (ale mogą być 2.1) będą one łączone po kablu,  oczywiscie sprzęt z BT mile widziany.

Głośniki będą głównie przeznaczone do oglądania filmów, zamierzam również słuchać na nich muzyki.

Słucham różnych gatunków muzyki, natomiast najczęściej przewija mi się przez ucho muzyka klubowa, jak i również lubie posłuchać metalu.

Nie mam jakiś szczególnych wymagań co do jakości dzwięku, lecz lubie czuć w muzycę bass i wyrazistość wokalu. 

Odległość od TV wynosi jakieś 3.5m a kolumny prawdopodobnie postawie 1.5m od siebie, w pokoju mam dużo miejsca więc ich wymiary nie będą stanowić problemu. 

Na oku mam kilka produktów ale głównie przewija mi się sprzęd od Edifier'a np...

 

-  2.0 Edifier R1855DB 70 W 

-  Edifier R2750DB

 

 

Mam nadzieje że na forum znajdzie się osoba która doradzi co wybrać : D 

 

Upsilon
komentarz
komentarz

Bump 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.