x-kom hosting

Undervolting RTX 3080 phoenix 10gb

Pawe69
utworzono
utworzono

Witam chciał bym wykonać uv na swojej karcie ale niestety pomimo przekopania internetu nie potrafię sprawić by GPU clock był stały przez co nie mogę ustawić napięcia bo GPU ciągle skacze ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać. tutaj daje link do yt z którego ja korzystam do uv jak to zrobić. 

 

 

anioł2009
komentarz
komentarz

U mnie na 3070 też uv nie jest w pełni stały jak to było w kartach poprzedniej generacji, na filmiku masz 2xxx serie. 3 seria ma coś do siebie że mimo ustawionego stałego zegara czasami podbije o 50MHz więcej niż ustawiasz.

Pawe69
komentarz
komentarz

@anioł2009 Gdyby to było tylko 50MHz to nie był by problem mój GPU zegar skacze setkami z 1000 na 600 zaraz 800 :/

anioł2009
komentarz
komentarz

Jak idzie w dół setkami np w grach tzn ze akurat w tym momencie gra nie potrzebuje takiej mocy i gpu zniża taktowanie to normalne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.