x-kom hosting

Aktualizacja Win7 do Win10

Patrykkowalski
utworzono
utworzono

Witam,

 

Od 2dni staram się zaktualizować swojego win7 do win10 (tak, wiem że późno, ale wcześniej komputer raczej nie był mi potrzebny a teraz będzie). Generalnie sprawa wygląda tak, że już się namęczyłem aby pokonać błąd 0x80072f8f - 0x20000 przy odpalaniu Media Creation Tool i jak już się udało i próbuję zupdate'ować to dostaje komunikat, że "instalacja windows 10 nie powiodła się"(jakby co próbowałem w opcji zachowania plików oraz tej gdzie się nie przerzuca nic, wymagania systemowe do aktualizacji też są ok). No i generalnie to mam już dosyć, znalazłem w internecie artykuł o tym co może na to wpływać, ale opcji jest dużo z czego połowy nie umiałbym zrobić bez spędzenia kolejnych godzin z poradnikami na yt. TAK WIĘC, moje pytanie brzmi: Czy jeśli kupię w internecie klucz do win10 i spróbuję zaktualizować go kluczem to też istnieje ryzyko, że mi wywali tą aktualizację tym lub innym komunikatem, czy wtedy już mam pewność że pójdzie gładko?

 

Pozdrawiam

Patryk

Mogeto
komentarz
komentarz

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Na stronie Microsoftu klikasz "pobierz narzędzie" i później zaznaczasz "utwórz nośnik instalacyjny" w ten sposób zrobisz pendrive z instalką Win10, a później możesz aktywować kluczem od Win7.

Czyli nie aktualizuj, tylko sformatuj partycję z Win 7 i zainstaluj Win10 od zera za pomocą pendrive.

Patrykkowalski
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź, ale czy mógłbyś mi to jakoś bardziej wytłumaczyć? Bo pobrałem to z tego linku powyżej i utworzyłem nośnik na pendrive z instalką. Jednakże nie wiem co mam zrobić dalej...

 

Gawel
komentarz
komentarz

Uruchom go z pendrive w USB , w zasadzie powinien się sam zbootować z pena. Jak nie to poradnik https://www.youtube.com/watch?v=O9ychHR-2DI

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.